Joukkueet

C-pojat

Pelaajat

Jyri Immonen, Kasperi Kaksonen, Taavi Kelosuo, Ville Ketolainen, Lauri Kykkänen, Tatu Lehmussaari, Lauri Leppiniemi, Veeti Liikkanen, Topi Menna, Miitri Pesonen, Elis Pirinen, Roope Räsänen, Arttu Sinisalo, Miika Timonen, Oskari Tuuva, Valtteri Valle.

Toimihenkilöt

Panu Kosonen pelinjohtaja 050 495 7011
Jyrki Valle pelinjohtaja 050 564 0691
Mika Pirinen pelinjohtaja 040 544 3144
Sanna Kykkänen joukkueenjohtaja 040 561 5958
Miia Kelosuo rahastonhoitaja 040 596 8523

Ottelut

Pvm Klo Ottelutyyppi Koti Koti Vieras Vieras Tulos
su 18.3.2018 09:30 harjoitusottelu Imatran Pallo-Veikot IPV KPL KPL 1 - 0 (4-3, 5-5)
la 7.4.2018 11:00 harjoitusottelu Imatran Pallo-Veikot IPV KPL KPL 2 - 0 (4-0, 7-5)
la 7.4.2018 19:00 harjoitusottelu Imatran Pallo-Veikot IPV Roihu Roihu 2 - 0 (5-1, 3-0)
su 8.4.2018 13:00 harjoitusottelu Imatran Pallo-Veikot IPV Tahko Tahko 1 - 0 (6-4, 2-2)
pe 4.5.2018 18:00 leiri SM-karsinta Helsinki Helsinki Imatran Pallo-Veikot IPV 0 - 2 (1-12, 2-8)
ke 9.5.2018 18:00 leiri SM-karsinta Imatran Pallo-Veikot IPV Kouvola 2 Kouvola 2 1 - 2 (6-3, 6-13, 1-3)
su 13.5.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja SoJy SoJy Imatran Pallo-Veikot IPV 2 - 0 (6-1, 8-3)
su 13.5.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja SiiPe SiiPe Imatran Pallo-Veikot IPV 1 - 2 (6-3, 4-9, 0-0, 1-2)
ti 15.5.2018 eteläisen alueen aluesarja KPL KPL Imatran Pallo-Veikot IPV 2 - 0 (8-1, 30-10)
la 19.5.2018 eteläisen alueen aluesarja LMV LMV Imatran Pallo-Veikot IPV 0 - 1 (14-14, 6-11)
la 19.5.2018 11:00 leiri SM-karsinta Hyvinkää 2 Hyvinkää 2 Imatran Pallo-Veikot IPV 0 - 2 (2-8, 0-11)
ke 23.5.2018 eteläisen alueen aluesarja Tahko C Tahko C Imatran Pallo-Veikot IPV
su 27.5.2018 eteläisen alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV LMV LMV
ma 28.5.2018 18:00 leiri SM-karsinta Kouvola 1 Kouvola 1 Imatran Pallo-Veikot IPV
ke 30.5.2018 18:00 leiri SM-karsinta Imatran Pallo-Veikot IPV Helsinki Helsinki
pe 8.6.2018 18:00 leiri SM-karsinta Espoo Espoo Imatran Pallo-Veikot IPV
la 9.6.2018 eteläisen alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV Tahko Tahko
su 10.6.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV Tahko Tahko
su 10.6.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV SiiPe SiiPe
ma 11.6.2018 18:00 leiri SM-karsinta Kouvola 2 Kouvola 2 Imatran Pallo-Veikot IPV
pe 15.6.2018 eteläisen alueen aluesarja Espoo CP1 kilpa Espoo CP1 kilpa Imatran Pallo-Veikot IPV
la 16.6.2018 11:00 leiri SM-karsinta Imatran Pallo-Veikot IPV Kouvola 1 Kouvola 1
ma 2.7.2018 eteläisen alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV Tahko D Tahko D
ma 2.7.2018 18:00 leiri SM-karsinta Imatran Pallo-Veikot IPV Hyvinkää 2 Hyvinkää 2
ke 4.7.2018 18:00 leiri SM-karsinta Imatran Pallo-Veikot IPV Espoo Espoo
pe 6.7.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV KPL KPL
su 8.7.2018 eteläisen alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV JoKo JoKo
ke 11.7.2018 eteläisen alueen aluesarja Tahko D Tahko D Imatran Pallo-Veikot IPV
ti 24.7.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja JoMa JoMa Imatran Pallo-Veikot IPV
ti 24.7.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV SoJy SoJy
to 26.7.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja KPL KPL Imatran Pallo-Veikot IPV
su 12.8.2018 eteläisen alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV Espoo CP1 kilpa Espoo CP1 kilpa
su 19.8.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja Tahko Tahko Imatran Pallo-Veikot IPV
su 19.8.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja Kiri Kiri Imatran Pallo-Veikot IPV
su 26.8.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV JoMa JoMa
su 26.8.2018 Savo-Karjala alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV Kiri Kiri
to 30.8.2018 eteläisen alueen aluesarja Imatran Pallo-Veikot IPV KPL KPL
su 2.9.2018 eteläisen alueen aluesarja JoKo JoKo Imatran Pallo-Veikot IPV